B43504G2158M82
MFR.Part #
B43504G2158M82
JLCPCB Part #
C1612384
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
1500uF 200V 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS