B32926A4825M000
MFR.Part #
B32926A4825M000
JLCPCB Part #
C3295954
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 350V 8.2uF X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS