B32021A3103M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32021A3103M000
JLCPCB Part #
C428925
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 300V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS