B43501E2108M87
MFR.Part #
B43501E2108M87
JLCPCB Part #
C1608168
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
1000uF 200V 25mm 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS