380LX472M080J052
MFR.Part #
380LX472M080J052
JLCPCB Part #
C6681629
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 4.1A@120Hz 4700uF 50mm 65mΩ@120Hz 80V ±20% Plugin,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS