B32672P4104K000
MFR.Part #
B32672P4104K000
JLCPCB Part #
C3786761
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 100nF 160V、450V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS