B41821A7227M000
MFR.Part #
B41821A7227M000
JLCPCB Part #
C5113179
Package
Plugin,D10xL13.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 13.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 35V 385mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS