B41821A5227M000
MFR.Part #
B41821A5227M000
JLCPCB Part #
C1498041
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 25V 3.5mm 330mA@120Hz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS