B41821A9227M000
MFR.Part #
B41821A9227M000
JLCPCB Part #
C5113182
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 12.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 27mm 5mm 620mA@120Hz 750mΩ@120Hz ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS