B72210S0300K101
MFR.Part #
B72210S0300K101
JLCPCB Part #
C125513
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
200pF@1kHz 30V 38V 4.4J 47V 500A 50mW 7.5mm 93V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS