B41458B8100M000
MFR.Part #
B41458B8100M000
JLCPCB Part #
C1585522
Package
Bolt,D76.9xL144.2mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1F 12000hrs@85℃ 144.2mm 25A@100Hz 31.7mm 4mΩ@100Hz 63V 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL144.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS