B43704A6478M000
MFR.Part #
B43704A6478M000
JLCPCB Part #
C3815220
Package
Bolt,D76.9xL144.2mm
Description
-40℃~+85℃ 12000hrs@85℃ 144.2mm 17.1A@100Hz 20mΩ@100Hz 31.7mm 4700uF 500V 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL144.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS