B41252B7398M
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41252B7398M
JLCPCB Part #
C3722757
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+105℃ 1.88A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 32mm 35V 3900uF ±20% 插件,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS