B41252B8398M
MFR.Part #
B41252B8398M
JLCPCB Part #
C1636529
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.84A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 3900uF 63V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS