MAL205953101E3
MFR.Part #
MAL205953101E3
JLCPCB Part #
C5759412
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.11Ω@100Hz 10000hrs@105℃ 100uF 10mm 22mm 250V 32mm 620mA@100Hz ±20% Plugin,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS