277LBB250M2BD
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
277LBB250M2BD
JLCPCB Part #
C6372812
Package
Plugin,D22xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 1.57A@120Hz 10mm 22mm 250V 270uF 3000hrs@85℃ 32mm 614.02mΩ@120Hz ±20% Plugin,D22xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS