B32678G3606K000
MFR.Part #
B32678G3606K000
JLCPCB Part #
C3802746
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 300V 60uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS