B43516A9158M007
MFR.Part #
B43516A9158M007
JLCPCB Part #
C1614253
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1500uF 22.5mm 3000hrs@105℃ 400V 45mm 5.25A@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS