MHQ1005P62NGTD25
MFR.Part #
MHQ1005P62NGTD25
JLCPCB Part #
C6903945
Description
1.9Ω 180mA 22@250MHz 62nH AEC-Q200 ±2% 0402 Inductors (SMD) ROHS