BLH606K102C164
MFR.Part #
BLH606K102C164
JLCPCB Part #
C3794415
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 60uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS