RMS10FT6802
MFR.Part #
RMS10FT6802
JLCPCB Part #
C212421
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS