RMS04FT3161
MFR.Part #
RMS04FT3161
JLCPCB Part #
C208860
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS