RMS04FT4021
MFR.Part #
RMS04FT4021
JLCPCB Part #
C208883
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS