RMS10FT4321
MFR.Part #
RMS10FT4321
JLCPCB Part #
C212401
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS