RM10FTN4221
MFR.Part #
RM10FTN4221
JLCPCB Part #
C188057
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS