RMS10JT560
MFR.Part #
RMS10JT560
JLCPCB Part #
C912719
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS