RMS04FT33R0
MFR.Part #
RMS04FT33R0
JLCPCB Part #
C208868
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS