CF06V5TR50
MFR.Part #
CF06V5TR50
JLCPCB Part #
C163116
Description
-20℃~+105℃ 0.005 0.8mm 1.6mm 500mA 50A 50V Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS