RM04FTN1102
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM04FTN1102
JLCPCB Part #
C160498
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS