RMS04FT1962
MFR.Part #
RMS04FT1962
JLCPCB Part #
C911574
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS