RM12FTN4700
MFR.Part #
RM12FTN4700
JLCPCB Part #
C156178
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS