RMS06FT1180
MFR.Part #
RMS06FT1180
JLCPCB Part #
C209021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS