RMS10JT101
MFR.Part #
RMS10JT101
JLCPCB Part #
C212438
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS