RLP25JEER010
MFR.Part #
RLP25JEER010
JLCPCB Part #
C163051
Description
10mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS