RN16T21002F
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RN16T21002F
JLCPCB Part #
C172508
Package
Plugin,D2.5xL4.7mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 250V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL4.7mm Through Hole Resistors ROHS