RMS06FT5104
MFR.Part #
RMS06FT5104
JLCPCB Part #
C912117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1MΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS