RMS12JT134
MFR.Part #
RMS12JT134
JLCPCB Part #
C212558
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS