XIHCELNANF-25MHZ
MFR.Part #
XIHCELNANF-25MHZ
JLCPCB Part #
C295079
Description
-40℃~+85℃ 20pF 25MHz Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS