XYCBBCNANF-20.000000
Extended
Manufacturer
TAITIEN Elec
MFR.Part #
XYCBBCNANF-20.000000
JLCPCB Part #
C6617613
Package
SMD
Description
-20℃~+70℃ 10pF 20MHz 80Ω ±10ppm ±10ppm SMD Crystals ROHS