WCM3225F2SF-102T15
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
WCM3225F2SF-102T15
JLCPCB Part #
C305255
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5A 10MΩ 125V 1kΩ@100MHz 2 300mΩ 50V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS