WCM2012F2SF-750T04
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
WCM2012F2SF-750T04
JLCPCB Part #
C5441328
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 2 250mΩ 400mA 50V 75Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS