FCI201209F-2R2K
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
FCI201209F-2R2K
JLCPCB Part #
C5272378
Package
0805
Description
2.2uH 45@10MHz 50MHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS