TMPF0603A-3R3MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF0603A-3R3MN-D
JLCPCB Part #
C357290
Package
SMD
Description
18.8mΩ 3.3uH 6A ±20% SMD Power Inductors ROHS