HPC5020NF-2R2M
MFR.Part #
HPC5020NF-2R2M
JLCPCB Part #
C357060
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 32mΩ 3A 4.1A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS