SSL6D28SF-220M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
SSL6D28SF-220M
JLCPCB Part #
C305164
Package
SMD
Description
1.2A 128mΩ 22uH ±20% SMD Power Inductors ROHS