TMPC1265HP-330MG-D
MFR.Part #
TMPC1265HP-330MG-D
JLCPCB Part #
C2880059
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
11A 33uH 58mΩ 8A ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS