FCM1608KF-471T05
MFR.Part #
FCM1608KF-471T05
JLCPCB Part #
C133936
Description
-40℃~+125℃ 1 450mΩ 470Ω@100MHz 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS