HSF1210F2SF-500T02
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HSF1210F2SF-500T02
JLCPCB Part #
C357089
Package
0504
Description
-40℃~+125℃ 1 250mA 300mΩ 50Ω@100MHz ±25% 0504 Common Mode Filters ROHS