BPH323023W5-390T
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
BPH323023W5-390T
JLCPCB Part #
C356833
Package
SMD,3.1x2.9mm
Description
-40℃~+125℃ 0.6mΩ 20Ω@25MHz、39Ω@100MHz 26A 360nH@100kHz SMD,3.1x2.9mm Common Mode Filters ROHS