HPC4012TF-1R0M
MFR.Part #
HPC4012TF-1R0M
JLCPCB Part #
C357045
Package
SMD,4x4mm
Description
12mΩ 1uH 2.5A 3.3A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS